ADV24

ADV24 to impreza dla początkujących i zaawansowanych użytkowników motocykli ADV oraz enduro (tych przystosowanych do wypraw i turystyki poza asfaltem). Mile widziane są osoby, które podejmą się wyzwania i przyjadą dowolnym motocyklem, którym potrafią poruszać się w terenie i mają żyłkę podróżnika. 

Druga edycja imprezy odbędzie się na trasie historycznego już rajdu ER24 2021. Tym razem start odbędzie się w Bieszczadach, a trasa poprowadzi przez Roztocze, Podlasie, do mety w Kamionkach, na Mazurach. Każdego dnia odcinek z jazdą na regularność plus kilka odcinków z ER, bez pomiaru czasu. Całośc to 1 000 km przygody.

To impreza dla tych, którzy pasjonują się turystyką alternatywną, chcą nabyć nowe doświadczenia, podzielić się swoimi, przyglądają się rajdom, szukają przygód lub rozpoczynają swoją przygodę poza utwardzonymi drogami.

 

ADV24 to miejsce, gdzie poznasz wielu wspaniałych ludzi z pasją, poznasz nową technikę, ale w szczególności poznasz siebie.

Czeka na Ciebie bardzo dużo jazdy enduro, inne wyzwania sportowe oraz klimat i muzyka.

Jeżeli rozpoczynasz swoją przygodę z jazdą po bezdrożach, planujesz wyprawy dalekie i bliskie to zdobędziesz tu niezbędną wiedzę i umiejętności. 

Jeżeli jesteś doświadczonym jeźdźcem, byłaś/byłeś na wielu trudnych wyprawach, to będziesz mógł się sprawdzić i podzielić swoim doświadczeniem oraz potrenować jazdę z road bookiem.

Edycja 2023 odbędzie się w dnaich 8-12.09.2023.

Szczegóły - PROGRAM oraz REGULAMIN

 

Partnerzy rajdu:

DIVERSE EXTREME TEAM - link do strony

LIBERTY MOTORS - link do strony

POLFERRIES - link do strony

METZELER - link do strony

ENDURISTAN POLSKA - link do strony

BROWAR GŁUBCZYCE - link do strony

EASY RALLY – aplikacja Road Book – link do FB

 

Impreza powstaje we współpracy z Polskim Związkiem Motorowym - PZM - link do strony

Impreza współfinansowana jest ze środków budżetowych Gminy Giżycko.