ADV24

ADV24 to impreza dla początkujących i zaawansowanych użytkowników motocykli ADV oraz enduro (tych przystosowanych do wypraw i turystyki poza asfaltem). Mile widziane są osoby, które podejmą się wyzwania i przyjadą dowolnym motocyklem, którym potrafią poruszać się w terenie i mają żyłkę podróżnika. 

To impreza dla tych, którzy pasjonują się turystyką alternatywną, chcą nabyć nowe doświadczenia, podzielić się swoimi, przyglądają się rajdom, szukają przygód lub rozpoczynają swoją przygodę poza utwardzonymi drogami.

ADV24 to turystyczny rajd, z odcinkami na regularność, gdzie o wyniku decyduje precyzja nawigowania oraz technika jazdy. To alternatywna dla osób, które nie chcą się ścigać w ER24.

Trzecia edycja rajdu ADV24 obędzie się na Pojezierzu Drawskim. 

Czeka na Ciebie bardzo dużo jazdy enduro, klimat ADVenture i muzyka.

Jeżeli rozpoczynasz swoją przygodę z jazdą po bezdrożach, planujesz wyprawy dalekie i bliskie to zdobędziesz tu niezbędną wiedzę i umiejętności. 

Jeżeli jesteś doświadczonym jeźdźcem, byłaś/byłeś na wielu trudnych wyprawach, to będziesz mógł się sprawdzić i podzielić swoim doświadczeniem oraz potrenować jazdę z road bookiem.

Edycja 2024 odbędzie się w dnaich 18-21.07.2024.

Szczegóły - PROGRAM oraz REGULAMIN

 

Partnerzy rajdu:

DIVERSE EXTREME TEAM - link do strony

KOVE - link do strony

POLFERRIES - link do strony

SHOEI - link do strony

METZELER -  link do strony

ENDURISTAN - link do strony

BROWAR GŁUBCZYCE - link do strony

UBEZPIECZONY MOTOCYKLISTA - link do strony

ŚWIAT MOTOCYKLI - link do strony

EASY RALLY – aplikacja Road Book – link do FB 

Impreza powstaje we współpracy z Polskim Związkiem Motorowym - PZM - link do strony