O Rajdzie

Enduro Rally 24 to sportowo-turystyczny rajd enduro, promujący aktywność sportową oraz ducha rywalizacji, odbywający się w jednym z najciekawszych regionów w Polsce pod względem walorów turystycznych.
 
Przygotowane klasy rajdu, pozwolą dopasować się każdemu maniakowi jazdy enduro, a specjalna klasa Rally24 to ukłon w stronę najbardziej ambitnych i wytrwałych zawodników.
 
Enduro Rally 24 to innowacyjny rajd z wieloma odcinkami specjalnymi, gdzie nawigacja odbywa się z użyciem Road Booka na przewijarki lub elektronicznego, z użyciem smartfonów, a etap nocny to esencja nawigacji w terenie.
 
Edycja 2019 odbędzie się w dniach 05-08.09.2019
 
Trasa rajdu prowadzi po najciekawszych terenach Mazur, zarówno pod względem krajoznawczym jak i sportowym. 
 
Baza rajdu - Kamionki k/Giżycka
 
 
Wszystkie szczegóły w zakładce Program i Regulamin
 
Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest spełnienie założeń regulaminu, jego akceptacja oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
 
 
Liczymy, że uczestnikami Enduro Rally 24 zostaną osoby odpowiedzialne, dla których rywalizacja sportowa jest celem nadrzędnym, a ich obecność na rajdzie będzie dla wszystkich inspiracją do wspólnego rajdowania i radowania się, z możliwości jakie dają nam nasi partnerzy, właściciele terenów, na których odbędzie się impreza oraz mieszkańcy tego regionu.
 
Zapraszamy wszystkich fanów enduro!
 
 

Organizatorzy rajdu:

Tomek Staniszewski – wieloletni organizator rajdów off-road i enduro, z cyklu Land Rover Loop, Winter Czelendż, Carpatia Loop, Mamry Loop. Organizator i uczestnik wypraw off-road i enduro na większości kontynentów. Autor samotnych wypraw enduro i projektów off-road 4x4. Uczestnik i pomocnik organizatorów rajdów off-road w Polsce (w randze Mistrzostw Polski) i za granicą. Uczestnik rajdu Ładoga Trophy w Rosji. Autor projektu iDakar i wielu innych...
Szczegóły na stronie www.free4x4.pl

 

Mirosław Antoniewicz – od 20 lat pasjonat jazdy w terenie (enduro, 4x4, konno, rowerem). Uczestniczył i organizował imprezy w Europie i Afryce. Twórca polskiego odcinka Trans Euro Trail oraz wielu tras i road-booków turystycznych rajdów off-road. Miłośnik gór i nocowania na śniegu.

Właściciel marki Xcountry.pl - http://xcountry.pl

Członek Fundacji Wspierania Rehabilitacji Motocyklistów i Quadowców - link do Facebooka

Grzegorz Urban – wieloletni uczestnik rajdów enduro i off-road 4x4. Autor i uczestnik wypraw off-road, głównie w Azji i Afryce. Fotograf.

Maciej Więckowski – uczestnik rajdów i wypraw off-road oraz enduro w kraju i za granicą. Wieloletni zawodnik sportów walki na ringach krajowych i zagranicznych. Trener boksu. Pasjonat sportów ekstremalnych.

Dariusz Kuciel – zawodowo branża ubezpieczeniowa. Hobbystycznie media internetowe w środowisku motocyklowym. W wolnych chwilach podróżuje klasycznym enduro, poznając okolice bliższe i te dalsze.

Członek Fundacji Wspierania Rehabilitacji Motocyklistów i Quadowców - link do Facebooka

 

Partnerzy rajdu:

WARTA - Sponsor Główny rajdu - link do strony

KTMsklep.pl - Oficjalny Partner rajdu oraz sponsor nagród - link do strony

SHOEI POLSKA - Oficjalny Partner rajdu oraz sponsor nagród - link do strony

Fundacja Wspierania Rehabilitacji Motocyklistów i Quadowców - prowadzenie szkoleń medycznych i fizykoteraupetycznych dla uczestników rajdu - link do FB

HUSKY - sponsor nagród outdoor - link do strony

Xcountry.pl - sponsor nagród - producent sakw enduro - link do strony

VALVOLINE - sponsor nagród - producent olejów i płynów - link do strony

DOBRE SKLEPY MOTOCYKLOWE - produkty FOX, AIROH - sponsor nagród - link do strony

KRYNKA - zabezpieczenie zawodników w zdrową wodę - link do strony

GRUPA CHORTEN - sponsor nagród - link do strony

LAND PARTS SYSTEM - sponsor zabezpieczenia medycznego podczas rajdu - link do strony

4Land - sponsor niespodzianek na trasie rajdu - link do strony

Świat Motocykli - patronat medialny - link do strony